Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de desfacere placi faianta si gresie (102 mp), montare gresie si faianta (102 mp), reparatii perete si pardoseala (102 mp), desfacere plinta mozaic (44 ml), aplicat amorsa perete (102 mp), zugravit (45 mp), montat vas WC si bazin (8 buc)

Număr anunț
DA26147528
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZALA AVRAM IANCU ARAD (CUI 29044919)
Furnizor / câștigător
DAN S. IOAN (CUI 41757946)
Cod CPV
45453100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.000 RON
Valoare atribuită
8.000 RON
Data publicării
17.08.2020 00:00
Data finalizării
18.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.000 RON

din 8.000 RON estimat