Atribuită Cumpărare directă

1 E.coli/cloroform supliment, cutie a 10 flacoane 10 x 1 vial 1 Merck 1008980010 314.06 314.06 2 Chromocult coliform agar, deshidratat, cutie a 500 gr 500 gr 1 Merck 1104260500 2763 2763

Număr anunț
DA26149828
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA MURES (CUI 4322904)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
24931250-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.077,06 RON
Valoare atribuită
3.077,06 RON
Data publicării
17.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.077,06 RON

din 3.077,06 RON estimat