Atribuită Cumpărare directă

Pachet piese motocoasa si consumabile: Rola fir2,7mm=3buc;Ulei2T1L=4buc;Autocut25-2=1buc;Filtru aer=2buc

Număr anunț
DA26160243
Autoritate contractantă
COMUNA LITA (PRIMARIA LITA) (CUI 4568578)
Furnizor / câștigător
Intreprindere Familiala Gruia Gelu (CUI 18131009)
Cod CPV
42675100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
487,39 RON
Valoare atribuită
487,39 RON
Data publicării
19.08.2020 00:00
Data finalizării
24.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

487,39 RON

din 487,39 RON estimat