Atribuită Cumpărare directă

Cablu Fibra Optica pentru Aplicatii Mobile, Singlemode, 2 x LC/UPC-2 x LC/UPC, fan-out 1m, 300 m lungime totala, cu Tambur tip DRUM-40

Număr anunț
DA26125507
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
Furnizor / câștigător
DIGITAL TELECOMMS SRL (CUI 8922600)
Cod CPV
32562200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.930,52 RON
Valoare atribuită
6.930,52 RON
Data publicării
12.08.2020 00:00
Data finalizării
13.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.930,52 RON

din 6.930,52 RON estimat