Atribuită Cumpărare directă

Dimensiuni (L x l x h) mm 100x50x200 Set de 4 picioare pentru suprainaltarea patuturilor stivuibile. Cu picioarele de suprainaltare atasate, patul ajunge la o inaltime de 260 mm. - Culoare de baza: albastru, mov, galben, verde, portocaliu - Material plastic - Lavabil, demontabil,usor si rezistent - Se pot monta 4 rotile de 50mm - Garantie 36 luni - Livrare gratuita

Număr anunț
DA26171402
Autoritate contractantă
LICEUL PETRU RARES (CUI 4443400)
Furnizor / câștigător
FURNISSA SRL (CUI 24089030)
Cod CPV
39100000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504,30 RON
Valoare atribuită
504,30 RON
Data publicării
20.08.2020 00:00
Data finalizării
21.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

504,30 RON

din 504,30 RON estimat