Atribuită Cumpărare directă

Execut imbracaminte de beton la drum, beton B250 , 12 cm grosime, armat cu plasa sudata de Ø 6 mm inclusiv operatiunile de pregatire teren. 100MP

Număr anunț
DA26122808
Autoritate contractantă
Comuna Alexandru cel Bun (CUI 2613036)
Furnizor / câștigător
SANDI SRL (CUI 2041317)
Cod CPV
45233140-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46.400 RON
Valoare atribuită
46.400 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.400 RON

din 46.400 RON estimat