Atribuită Cumpărare directă

Zebra DS4308-SR, 2D, SR, multi-IF, kit (USB), black, handheld scanner, retail, 2D, imager (standard range), multi-interface (RS-232, KBW, USB, RS-485), incl.: cable (USB), stand, colour: black

Număr anunț
DA26166376
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BRASOV (CUI 4317495)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
38520000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.525 RON
Valoare atribuită
3.525 RON
Data publicării
19.08.2020 00:00
Data finalizării
20.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.525 RON

din 3.525 RON estimat