Atribuită Cumpărare directă

Kit VTM/UTM - Mediu pt. Transport Viral Coronavirus (Covid-19) + 2 tampoane sterile/test Mediu recomandat pentru transportul probelor virale, Mediu pentru transport viral pentru a asigura colectarea - transportul si stocarea a virusurilor inclusiv Coronavirus (Covid-19). Se solicita declaratie de conformitate, certificat de analiza si instructiuni de folosire.

Număr anunț
DA26146648
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
Furnizor / câștigător
DELTAROM SRL (CUI 12388780)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.145 RON
Valoare atribuită
2.145 RON
Data publicării
17.08.2020 00:00
Data finalizării
18.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.145 RON

din 2.145 RON estimat