Atribuită
Cumpărare directă
Prelungitor cu prize multiple, cablu 5ml, siguranta protectie tensiuni accidentale., carcasa robusta. Dispenser hartie igienica din ABS de inalta calitate, inchidere cu cheie, fanta vizualizare nivel hartie, 1 rola jumbo capacitatet, dimensiuni I 27,5cm, L 27,5 cm A12cm. Garantie produs 3 ani.. Lampa instalator ergonomica cu arzator din inox, kit pentru brazare (lipiri moi de max 22mm), carcasa robusata, maner cauciucat din doua componente, aprindere pezo(pana la 30000 de scantei), reglare precisa a flacarii, uz profesional, compatibilitate cartus butan, 5 rezerve cartus incluse.
- Număr anunț
- DA26167013
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii U.M. 02412 Bucuresti (CUI 4283287)
- Furnizor / câștigător
- TIMAR TRADING IMPEX SRL (CUI 21849468)
- Cod CPV
- 31680000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.851 RON
- Valoare atribuită
- 4.851 RON
- Data publicării
- 20.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.