Atribuită Cumpărare directă

: 1. DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 5L X 2 BUC X 199.02 RON FARA TVA 2. DR.STEPHAN FRESC DEZINFECTANT DETERGENT PARDOSELI 5L X 4 BUC X 81.86 RON FARA TVA 3. PROSOAPE V VERDE 200set 20set/bax X 3 BAX X 55.68 RON FARA TVA mai putin

Număr anunț
DA26167838
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 BISTRITA (CUI 22163220)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
892,52 RON
Valoare atribuită
892,52 RON
Data publicării
20.08.2020 00:00
Data finalizării
21.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

892,52 RON

din 892,52 RON estimat