Atribuită Cumpărare directă

Achizitie lucrari de inlaturarea efectelor inundatiilor din data de 20 iulie 2020 - refacere cai de acces si drumuri locale

Număr anunț
DA26131508
Autoritate contractantă
Comuna Agas (CUI 5002983)
Furnizor / câștigător
EURO TERRA LOGISTIC S.R.L. (CUI 39712357)
Cod CPV
45233160-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.000 RON
Valoare atribuită
25.000 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
13.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.000 RON

din 25.000 RON estimat