Atribuită Cumpărare directă

PIPETA 0.5 10 - 2 BYC PIPETA 10-100 -2 BUC PIPETA 100-1000 - 2 BUC PIPETA 1-5 ML - 2 BUC. conform oferta.

Număr anunț
DA26131576
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
Cod CPV
38437100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.152 RON
Valoare atribuită
1.152 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
17.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.152 RON

din 1.152 RON estimat