Atribuită
Cumpărare directă
AutoCAD LT cumulat 2 AutoCAD LT Commercial Single-user Annual Subscription Renewal – 1 licenta prelungire – Abonament 1 AN AutoCAD unic 1 AutoCad – including specialized toolsets Single – user Annual Subscription Renewal – 1 licenta prelungire – Abonament 1 AN AutoCAD cumulat 2 AutoCAD LT Commercial Single-user Annual Subscription Renewal – 1 licenta prelungire – Abonament 1 AN AutoCAD LT unic 1 AutoCad – including specialized toolsets Single – user Annual Subscription Renewal – 1 licenta prelungire – Abonament 1 AN AutoCAD unic 1 AutoCAD LT Commercial Single-user Annual Subscription Renewal – 1 licenta prelungire – Abonament 1 AN Licenta noua de AutoCAD LT 1 AutoCAD LT 2021 Commercial New Single-user ELD Annual Subscription CSiCOL unic 1 CSiCOL Standalone CSiCOL unic 1 CSiCOL Standalone ETABS non unic 1 ETABS Nonlinear Standalone ETABS lin unic 1 ETABS Plus Standalone IdeaSTATICA unic 1 Mentenanta si suport tehnic penru 12 luni IDEA StatiCa Steel Enhanced
- Număr anunț
- DA26150662
- Autoritate contractantă
- S.C. COMPANIA MUNICIPALA CONSOLIDARI S.A. (CUI 37764937)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 48600000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 55.476,63 RON
- Valoare atribuită
- 55.476,63 RON
- Data publicării
- 17.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.