Atribuită
Cumpărare directă
Butelie Petrom - 1 buc Surub #10 - 4 buc Piulite - 4 buc Surub #12 - 4 buc Piulite - 12 buc Dalta - 1 buc Surubelnita - 1 buc Surub #12+P+S - 8 buc Surub #10+P+S - 8 buc Manusi - 4 buc Maturi - 1 buc Robinet 1tol - 1 buc Cot 3/4 - 1 buc Calti - 1 buc Manusi lucru - 4 buc Lac color SPOR - 12 buc Sapa autoniv. - 5 saci Folie acop. - 2 buc Banda hartie - 1 buc Fix 01 - 1 buc Fix 02 - 2 buc Prelungitor 5m - 1 buc Trafalet - 1 buc Gratar - 1 buc
- Număr anunț
- DA26161430
- Autoritate contractantă
- COMUNA NOJORID (CUI 4454999)
- Furnizor / câștigător
- ONUT CONST SRL (CUI 7990363)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.027 RON
- Valoare atribuită
- 1.027 RON
- Data publicării
- 19.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.