Atribuită Cumpărare directă

Fitomenadion 10mg/1ml sol.inj., Diazepam 5mg/ml sol.inj. , Gluconat de calciu 94mg/ml sol.inj. 10ml Prezenta solicitare in SEAP constituie comanda ferma

Număr anunț
DA26159352
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN SIBIU (CUI 7497072)
Furnizor / câștigător
ROPHARMA LOGISTIC S.A. (CUI 33840373)
Cod CPV
33621200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
187,03 RON
Valoare atribuită
187,03 RON
Data publicării
18.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

187,03 RON

din 187,03 RON estimat