Atribuită Cumpărare directă

Pipeta AHN pipet4u Performance, 100 - 1000 μl + Varfuri pipeta Brand Standard 50-1000 μl, 1000 buc/pachet, conform referat nr. 5005/24.07.2020 si oferta nr. 2889/22.07.2020: - Pipeta AHN pipet4u Performance, 100 - 1000 µl Pipeta autoclavabila monocanal 100 - 1000 µl Pipeta cu volum variabil ce este prevazuta cu un mecanism de blocare al volumului, pentru a impiedica schimbarea accidentala a acestuia Asigura o pipetare confortabila, datorita design-ului ergonomic si greutatii reduse, iar efortul depus la pipetare este minim Nu exista pierderi ale probelor datorita sistemului ce permite dozarea pana la ultima picatura Intretinere usoara si rapida cu ajutorul instrumentului inclus de calibrare si dezasamblare Optiune de pipetare inversa pentru aspirarea si dozarea precisa a lichidelor vascoase Pipeta autoclavabila la 121°C, 1.05 bar, timp de 15 minute Rezistenta la radiatiile UV Prezinta marcaj CE Garantie 24 luni Numar canale Monocanal Autoclavabila Da Manuala / Digitala Manuala Volum 100 - 1000 µl Imprecizie 0.2 % Neacuratete 0.6 % Accesorii standard Instrument pentru calibrare si dezasamblare Manual de instructiuni Raport de calibrare Punga cu varfuri Vaselina - Varfuri pipeta Brand Standard 50-1000 μl, 1000 buc/pachet

Număr anunț
DA26127124
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
38437100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
662,97 RON
Valoare atribuită
662,97 RON
Data publicării
12.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

662,97 RON

din 662,97 RON estimat