Atribuită
Cumpărare directă
Sabotii Medicali MARIBON sunt fabricati in Italia din Piele de cea mai buna calitate. Insertia de gel din talpa este special conceputa pentru a asigura un confort sporit. Partea superioara este perforata pentru o mai buna aerisire a piciorului. Model confortabil si clasic. Special conceputi pentru cadre medicali, domeniul Horeca si nu numai. Talpa ULTRA-SOFT mai putin
- Număr anunț
- DA26145392
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu program prelungit nr. 4 (CUI 4567904)
- Furnizor / câștigător
- MAXMARIBON SRL (CUI 34880546)
- Cod CPV
- 33141740-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 297,48 RON
- Valoare atribuită
- 297,48 RON
- Data publicării
- 17.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.