Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionat și montat echipamente pentru locuri de joacă în Parcul lotizare A din Municipiul Mangalia astfel ;1Carusel tip platformă=1 buc;2)Hintă cu 2 locuri=1 buc;3)Hinta cu 2 locuri și protecție=1 buc;4) Complex de joacă=1 buc;5)Balansoar 2 persoane cu figurine pe arcuri3,5m=1 buc. În prețul pachetului intră și trasportul și montajul echipamentelor de joacă.Echipamentele vor fi montate de echipe autorizate ISCIR, și vor îndeplini standardele SR-EN 1176/2008,SR-EN1176/2018 și HG 435/2010.Produsele vor indeplini condițiile și cerințele specificate în caietul de sarcini atașat nr.43152/06.08.2020
- Număr anunț
- DA26165948
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL MANGALIA (CUI 4515255)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
- Cod CPV
- 37535200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.365 RON
- Valoare atribuită
- 36.365 RON
- Data publicării
- 19.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.