Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare centrala telefonica pentru efectuare si primire apeluri telefonice., primaria com. Bunesti.

Număr anunț
DA26133481
Autoritate contractantă
COMUNA BUNESTI (CUI 2541819)
Furnizor / câștigător
XEROSERVICE SRL (CUI 13875660)
Cod CPV
32551200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.546,25 RON
Valoare atribuită
2.546,25 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
14.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.546,25 RON

din 2.546,25 RON estimat