Atribuită Cumpărare directă

MICROINTRERUPATOR USA COD.MPE-37A4- 402 - ref.10556/13.08.2020

Număr anunț
DA26148030
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
MOTOR POWER DISTRIB SRL (CUI 27709862)
Cod CPV
31210000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.375 RON
Valoare atribuită
3.375 RON
Data publicării
17.08.2020 00:00
Data finalizării
25.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.375 RON

din 3.375 RON estimat