Atribuită Cumpărare directă

CF OFERTEI NR.17722/17.08.2020.Cod Denumire Cantitate MBEC01 Cuier de perete (1200x300mm) 17 MBSIRU4141 Catedra cu dulap (1200x600x750mm) 6 MBDUA0631 Dulap tip biblioteca, cu 2 usi(802x403x1816mm) 17 MBSUA0221 Scaun profesor (0221) 8 MBSP02 Scaun profesor MBSP02 48 TSMVE240 TABLA SCOLARA MONOBLOC VERDE 2400X1200 4 MBS1000 Banca vestiar (1000x375x455 mm) 20 MBShOM300/2 Vestiar superior 2 usi (600x500x1800mm) 10 SP-GS-003 Spalier dublu pentru gimnastica 2,56 x 1,8 m 3 SP-GS-128 Capra de gimnastica, cu 4 picioare metalice reglabile (de la 90 la 140 cm) 1 SP-GS-005 Banca de gimnastica 2,0 m, lemn masiv 10 SP-GS-012 Lada de gimnastica trapezoidala, cu 5 module, fara sistem de transportare 1 SP-GS-208 Trambulina "INTERMEDIARA" (cu carpeta blue/orange) 1 SP-K-033 Sistem de montaj pliabil pentru panoul de baschet (distanta de 0,6-1,25 m de la perete). 2 SP-S-244 Fileu alb de volei, fara antene limitatoare. 1 MBCH03-L Dulap pentru laboratorul de chimie 2 MBDUA0634 Etajera (802x403x1816mm) 14 MBSSCUA0295 Scaun scolar, cu inaltimea reglabila 180 MBSIRUA90146 Banca scolara individuala reglabila 3 (antiscolioza), teava rotunda 180

Număr anunț
DA26157481
Autoritate contractantă
Comuna Valu lui Traian (CUI 4671718)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39160000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
102.695,62 RON
Valoare atribuită
102.695,62 RON
Data publicării
18.08.2020 00:00
Data finalizării
18.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

102.695,62 RON

din 102.695,62 RON estimat