Atribuită Cumpărare directă

TEAVA DREPT 50X30X3 8 buc pret 77,65 lei/ buc+tva PLATBAND 30X3 6 buc pret 17,75 lei/ buc +tva

Număr anunț
DA26174264
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIRCEA LUCA BAISOARA (CUI 18017145)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44330000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
727,70 RON
Valoare atribuită
727,70 RON
Data publicării
20.08.2020 00:00
Data finalizării
21.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

727,70 RON

din 727,70 RON estimat