Atribuită Cumpărare directă

Cartus Brother 5750 DW, original, 8000 TN3480 TN-3480 TN 3480 CARTUS TONER BLACK 8K ORIGINAL BROTHER DCP L5500 L 5500 L5500DN L 5500 DN

Număr anunț
DA26160252
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.668,38 RON
Valoare atribuită
2.668,38 RON
Data publicării
19.08.2020 00:00
Data finalizării
20.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.668,38 RON

din 2.668,38 RON estimat