Atribuită Cumpărare directă

Papetarie pentru buna functionare a activitatii primariei (10 biblioraft albastre, dosare plastic : rosu, verde, mov, pixuri 80 albastre si 5 rosii).

Număr anunț
DA26133187
Autoritate contractantă
COMUNA BUNESTI (CUI 2541819)
Furnizor / câștigător
XEROSERVICE SRL (CUI 13875660)
Cod CPV
30197210-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
408,76 RON
Valoare atribuită
408,76 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
14.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

408,76 RON

din 408,76 RON estimat