Atribuită
Cumpărare directă
NIPLU PPR 32 - 1" ,TEAVA FIBRA PPR 32 , OLANDEZ PPR 32-32 ,MUFA PPR 32 ,COT PPR 32, COT PVC 32 LA 90 ,RAMIFICATIE PVC 32 LA 67 ,TEAVA PVC 32 1M ,MUFA NG 3/4 , NIPLU NG 3/4 , FUIOR CANEPA MIC , TEAVA CU 32 , BUTELIE LAMPA GAZ , ALIAJ LIPIRE CU MIC , BURETE DECAPANT , NIPLU RED BZ 3/4-1/2 , MUFA 22X3/4 , NIPLU CU 22X3/4 FE , SEMIOLANDEZ 22X3/4 FE , OLANDEZ BZ 3/4 REDUCTIE BZ 3/4 LA 1/2 MUFA BZ 1/2 MUFA BZ 3/4 , GARNITURA CLINGHERIT 1/2 , GARNITURA CLINGHERIT 3/4 .
- Număr anunț
- DA26141370
- Autoritate contractantă
- SC EDILITARA PUBLIC SA TG-JIU (CUI 27295841)
- Furnizor / câștigător
- TEHNOINSTAL SRL (CUI 13254388)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 349,60 RON
- Valoare atribuită
- 349,60 RON
- Data publicării
- 14.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.