Atribuită
Cumpărare directă
SERV.INSTRUIRE CURS ”EXPERT ACHIZITII PUBLICE” - Pachet curs "ACHIZITII PUBLICE - NOUTATI LEGISLATIVE" 19-23 august 2020 - Taxa de instruire: 790 lei/participant. - Taxa servicii hoteliere: 2371.43 lei / camera la care se adauga TVA 5% in perioada 19-23 august 2020. - Serviciile de instruire includ: prestatia lectorilor, consiliere pe toata perioada de desfasurare a programului, suportul de curs, mapa de lucru. Serviciile de instruire sunt scutite si fara drept de deducere a TVA-ului cf. art. 292, alin. 1, lit.f, din Codul Fiscal. -Programul poate fi personalizat/adaptat in functie de solicitarile partipantilor.
- Număr anunț
- DA26151071
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA COMPLEX TURISTIC DE NATATIE TARGOVISTE (CUI 35671211)
- Furnizor / câștigător
- ATC & IT SOLUTIONS SRL (CUI 18150086)
- Cod CPV
- 80530000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.161,43 RON
- Valoare atribuită
- 3.161,43 RON
- Data publicării
- 17.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.