Atribuită Cumpărare directă

18 caiete de matematică mici - x0.86 = 15.48 - 18 caiete de dictando mici - x 0.86 = 15.48 - 18 bloc de desen mari mA3, 15 file, 100gr - x2.88= 51.84 - 18 seturi carioci x 1.40 = 25.20 - 18 seturi acuarele cu pensula x 1.63= 29.34 - 18 pensule - pensula inclusa in setul de acuarele - creioane negre - 18 buc x 0.26 = 4.68 - 18 seturi de pixuri (albastru, roșu, negru) x 1.17 = 21.06 - hîrtie colorată glasata, A4, 10 culori/ set: 18 set x 1.44 = 25.92 - lipici: 18 buc x 0.55 = 9.90 - aracet 100gr 1 buc x 2.89 = 2.89 - stilouri cu rezerve - 18 buc x 2.15 = 38.70 - 3 seturi de folii de documente x 5.56 = 16.68 - 18 penare x 3.84 = 69.12 - 3 cutii clips pentru hârtie 32 mm x 2.30 = 6.90 - 3 creioane corector alb x 1.55 = 4.65 - 50 dosare plastic culoare albastră x 0.37 = 18.50 - 1 top hârtie copiator A4 80 g x 11.48 = 11.48 - 18 mape plastic cu buton x 0.56 = 10.08 - 18 foarfece x 0.69 = 12.42 -18 scotch x 0.48 = 8.64 - 3 perforatoare x 5.23 = 15.69 - 3 capsatoare x 7.64 = 22.92 - 3 memory stick 16GB x 21.06 = 63.18

Număr anunț
DA26149317
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana Antim Ivireanul Valcea (CUI 2541193)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
500,75 RON
Valoare atribuită
500,75 RON
Data publicării
17.08.2020 00:00
Data finalizării
18.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

500,75 RON

din 500,75 RON estimat