Atribuită
Cumpărare directă
PREZENTA ACHIZITIE DIRECTA ESTE SI COMANDA FERMA OxidIce Air b Arie de aplicare : dezinfectia prin pulverizare a aeromicroflorei si a suprafetelor Domeniu de utilizare: Unitati medicale (sali de operatie, sali de tratament, saloane cu bolvani, sali de nastere etc.) Mod de utilizare : prin pulverizare Cantitata : 15-20ml/m2 , timp de actiune 5 minute Solutie gata de utilizat. Substanta activa : peroxid de hidrogen Spectru : bactericid, fungicid, micobactericid, virucid si sporicid conform SR EN 14885/2015. Producator L.C. Pliwa - Germania Avizat ca biocid de Comisia Nationala pentru Produse Biocide.
- Număr anunț
- DA26138000
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE LEAMNA DE SUS (CUI 5046653)
- Furnizor / câștigător
- BIOSTEC CLINILAB SRL (CUI 11324711)
- Cod CPV
- 33631600-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.700 RON
- Valoare atribuită
- 5.700 RON
- Data publicării
- 13.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.