Atribuită
Cumpărare directă
Consumabile de birou:Registru cartonat 200 file, Hartie XeROX A4 80 gr. 500 coli, Dosar sina/plic - carton duplex alb, Plic C4 autoadeziv, Plic C5 autoadeziv personalizat, Plic burduf, Lipici solid -Herlitz 32 gr, corector pix, Ace cu gamalie, Post-it,
- Număr anunț
- DA26142427
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL VULCAN (CUI 4375267)
- Furnizor / câștigător
- CRISS OFFICE SRL (CUI 20464269)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.828,42 RON
- Valoare atribuită
- 7.828,42 RON
- Data publicării
- 14.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.