Atribuită
Cumpărare directă
1 C016 Catalog pentru invatamant prescolar - coperta imitatie piele buc. 4 5.41 21.65 4.11 2 C022a Registru matricol pentru clasele I-VIII, pt 200 elevi (format A4) - Coperta carton gros invelita cu imitatie piele de diferite culori buc 1 21.47 21.47 4.08 3 C028b Catalog pentru invatamantul primar (clasele I-IV),36 elevi - coperta imitatie piele buc. 5 15.90 79.50 15.10 4 C028c Catalog pentru clasa pregatitoare, (clasa 0), 36 elevi - coperta imitatie piele buc 1 15.90 15.90 3.02 5 C031 Catalog pentru invatamantul gimnazial (clasele V-VIII),36 elevi - coperta imitatie piele buc 5 15.90 79.50 15.10 6 C043 Carnet de elev pentru invatamantul primar buc. 30 0.98 29.50 5.60 7 C044 Carnet de elev pentru invatamant gimnazial buc. 40 0.98 39.33 7.47 8 C079a Registru adeverinte absolvire - coperta carton gros invelita cu imitatie piele buc 1 25.00 25.00 4.75 9 C090 Condica pentru evidenta prezentei personalului didactic - coperta arhiva buc. 2 27.83 55.66 10.58 10 C091 Condica pentru evidenta prezentei si activitatii personalului didactic - coperta imitatie piele buc 1 34.24 34.24 6.51 11 C097 Registru intrari-iesiri - coperta imitatie piele buc. 1 21.47 21.47 4.08 12 C100 Registru prezenta personal auxiliar - coperta imitatie piele buc. 1 20.54 20.54 3.90 13 C100a Condica pentru invatamantul prescolar (1/2 A4, 100 file) buc. 3 6.48 19.44 3.69 14 SS31 Registru declaratii avere buc 1 20.98 20.98 3.99 15 SS32 Registru declaratii interese buc 1 20.98 20.98 3.99 16 SS44 Registru pentru pro
- Număr anunț
- DA26142233
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA TINOSU (CUI 29049630)
- Furnizor / câștigător
- ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 594,33 RON
- Valoare atribuită
- 594,33 RON
- Data publicării
- 14.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.