Atribuită Cumpărare directă

Multifunctionala A3, alb-negru in conformitate cu specificatiile caietului de sarcini atasat. Multifunctionala se va livra cu 8 bucati Toner TN 323-23000 pagini. Se va asigura instalarea si configurarea multifunctionalei in sistemul informatic existent. Perioada de garantie acordata produsului va fi de 24 luni. Transportul este asigurat de furnizor si este inclus in pret.

Număr anunț
DA26155126
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30121100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.084 RON
Valoare atribuită
10.084 RON
Data publicării
18.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.084 RON

din 10.084 RON estimat