Atribuită Cumpărare directă

15 buc Camera IP Wi-FI 2MP, Lentila 2.8MM, Microfon, Hikvision cu AT 12V 2A

Număr anunț
DA26151556
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.8 BRASOV (CUI 29369236)
Furnizor / câștigător
BRADMIN COMPANY SRL (CUI 26122354)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.953,34 RON
Valoare atribuită
4.953,34 RON
Data publicării
17.08.2020 00:00
Data finalizării
18.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.953,34 RON

din 4.953,34 RON estimat