Atribuită Cumpărare directă

Pachet Osb OSB-3 2500X600X9MM SURUB CAP BOMBAT TORBANT DIN603 SD PIULITA HEXAGONALA DIN934-8 EMAIL ANTIRUGINA 3IN1 NEGRU 2,5 L TRANSPORT STANDARD ZONA B

Număr anunț
DA26159149
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Hadimbu (CUI 17166548)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44171000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
697,50 RON
Valoare atribuită
697,50 RON
Data publicării
18.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

697,50 RON

din 697,50 RON estimat