Atribuită Cumpărare directă

Sistem de incalzire cu panouri radiante montate pe tavan, reglaj cu termostate ambientale in fiecare incapere. Sistem optimalizat pentru un apartament de bloc de 3 camere, bucatarie, 2 bai si antreu cu termoizolatie medie

Număr anunț
DA26153541
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI HARGHITA (CUI 9798918)
Furnizor / câștigător
ACTIV INVEST SRL (CUI 14879679)
Cod CPV
39715240-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.074 RON
Valoare atribuită
9.074 RON
Data publicării
18.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.074 RON

din 9.074 RON estimat