Atribuită
Cumpărare directă
Colţar exterior 90 GRD/125 ALZN - buc 4 Racord jgheab -burlan 125/90 ALZN - buc 18 Cot de 60 grade - buc 40 Prelungitor intermediar 90/Im ALZN - buc20 Capac jgheab 125 AL - buc 20 Element de îmbinare jgheab 125 ALZN - buc 30 Colier burlan 100 ALZN- buc 50 Cârlig jgheab rasucit - buc 30 Sikabond AT metal LIGHT GREY -300ml - buc 6
- Număr anunț
- DA26174204
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02296 BUCURESTI (CUI 4221101)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.846,75 RON
- Valoare atribuită
- 1.846,75 RON
- Data publicării
- 20.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.