Atribuită Cumpărare directă

Materiale electrice conform oferta inregistrata cu nr. DAP 2981/14.08.2020

Număr anunț
DA26174595
Autoritate contractantă
ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
76.591,70 RON
Valoare atribuită
76.591,70 RON
Data publicării
21.08.2020 00:00
Data finalizării
21.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

76.591,70 RON

din 76.591,70 RON estimat