Atribuită Cumpărare directă

Doza 4M, montaj ST, pentru ghips carton - 20 buc. Rama suport dubla, tip Legrand Plexo, montaj ST-10 buc. Priza Schuko 16A, 230V, tip Plexo-10 buc. Priza RJ45 tip Plexo-14 buc.

Număr anunț
DA26159042
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
Furnizor / câștigător
SCAT SISTEM SRL (CUI 15704900)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.976,44 RON
Valoare atribuită
1.976,44 RON
Data publicării
18.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.976,44 RON

din 1.976,44 RON estimat