Atribuită Cumpărare directă

Mască de protecție - 30 de cutii; Mănuși de unică folosință - 1 cutie mărimea M , 1 cutie mărimea L; Dezinfectant mâini - 20 buc; Dezinfectant suprafețe - 2 buc.

Număr anunț
DA26145357
Autoritate contractantă
Comuna Roscani (CUI 16511583)
Furnizor / câștigător
CRIANCEZ SRL (CUI 27589880)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.999 RON
Valoare atribuită
1.999 RON
Data publicării
17.08.2020 00:00
Data finalizării
18.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.999 RON

din 1.999 RON estimat