Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de amenajare complex de joaca si fitnes sat Stoenesti si Buda conform listelor de cantitati atasate

Număr anunț
DA26177049
Autoritate contractantă
PRIMARIA ARICESTII RAHTIVANI (CUI 2842927)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
45111291-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
176.041,47 RON
Valoare atribuită
176.041,47 RON
Data publicării
21.08.2020 00:00
Data finalizării
24.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

176.041,47 RON

din 176.041,47 RON estimat