Atribuită Cumpărare directă

Construire terenuri de sport cu gazon sintetic in cadrul obiectivului de investitii "Integrarea minoritatilor locale prin construirea unui teren de sport aferent scolilor din comuna Slobozia Bradului, jud. Vrancea".

Număr anunț
DA26113885
Autoritate contractantă
Comuna Slobozia Bradului (CUI 4410658)
Furnizor / câștigător
EUROBAU MASSIVE S.R.L. (CUI 39058890)
Cod CPV
45212221-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
245.000 RON
Valoare atribuită
245.000 RON
Data publicării
10.08.2020 00:00
Data finalizării
11.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

245.000 RON

din 245.000 RON estimat