Atribuită
Cumpărare directă
GBOX 650 dangerous goods packaging for biological substances, cat. B. length x width x height (outer dimensions): 123.00 x 123.00 x 182.00mm, conform ofertei nr. 31440/06.08.2020, inregistrata la DSP IASI cu nr. 20606/06.08.2020 la anuntul ADV 1161378. Cutii transport probe biologice categoria B, UN 3373, dimensiuni aproximative 120,00 x 120,00 x 180,00 mm. In interiorul cutiei de carton exista o cutie cilindrica din PVC cu capac infiletat si un alt capac interior pentru etanseitate; in interiorul cutiei cilindrice trebuie sa fie un saculet din material textil. Ofertantul va prezenta declaratie de conformitate CE emisa de un organism acreditat CE in limba romana, Certificat de calitate, fisa tehnica, in limba romana, a produsului emisa de producator. Dispozitivele medicale trebuie sa fie detina aviz de functionare ANMDMR unde figureaza producatorul produsului ofertat. Ambalarea si etichetarea va fi conform standardelor ANMDMR.
- Număr anunț
- DA26154559
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI IASI (CUI 4981352)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 33169400-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.800 RON
- Valoare atribuită
- 1.800 RON
- Data publicării
- 18.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.