Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectant pentru suprafete si microaeroflora prin nebulizare cu aparatul Nocospray 1 ml/mc acopera intreg spectru in 60 min - bactericid, virucid, fungicid, levuricid, mycobactericid, tuberculocid si sporicid - ambalare: bidon 1 litru. 1 Litru Nocolyse dezinfecetaza 1000 mc - pe baza de peroxid de hidrogen (substanta activa) - se aplice prin nebulizare - dezinfecteze in acelasi timp si suprafetele si microaeroflora Detergent dezinfectant de nivel inalt pentru suprafete si echipamente medicale. eficient impotriva bacteriilor, fungilor, microbacteriilor, virusurilor si sporilor. Ambalare la 1L Dezinfectant pe bază de alcool, dezvoltat pentru dezinfectarea fără apă a mâinilor. Dezinfectia igienica a mainilor Ambalare : Flacon 1 l
- Număr anunț
- DA26165549
- Autoritate contractantă
- Sanatoriul de Pneumoftiziologie Geoagiu (CUI 5069258)
- Furnizor / câștigător
- BIO HYGIENE SRL (CUI 29674809)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.560 RON
- Valoare atribuită
- 6.560 RON
- Data publicării
- 19.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.