Atribuită Cumpărare directă

JACOBS KRON.CAFEA 500G ROLE PROFESIONALE 100M 2S BORSEC APA NECARBO.0,5PET BORSEC APA CARBO. 0,5PET COCA COLA 0,5PET FANTA ORANGE 0,5PET

Număr anunț
DA26170969
Autoritate contractantă
COMUNA TURENI (CONSILIUL LOCAL TURENI) (CUI 4378840)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15981200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
750,87 RON
Valoare atribuită
750,87 RON
Data publicării
20.08.2020 00:00
Data finalizării
21.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

750,87 RON

din 750,87 RON estimat