Atribuită
Cumpărare directă
BURETE VASE JUMBO BUC 288 1,55 446,40 SH LAVETE UNIVERSALE 3 BUC SET 350 2,30 805,00 Mop bumbac 250g BUC 400 4,60 1.840,00 GALEATA CU STORCATOR 14L BUC 20 15,50 310,00 COADA METALICA MOP, 110 CM BUC 150 2,10 315,00 MATURA ATENA, FĂRĂ COADA, FIR LUNG BUC 24 3,90 93,60 ST BURETE SPIRALAT INOX MAXI 1/SET BUC 36 1,85 66,60
- Număr anunț
- DA26109128
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
- Furnizor / câștigător
- UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
- Cod CPV
- 39224300-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.876,60 RON
- Valoare atribuită
- 3.876,60 RON
- Data publicării
- 10.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.