Atribuită Cumpărare directă

Hartie copiator alba, in format A4 (210x297 mm); gramaj: 80 g/mp; ambalare: 500 coli/top, 5 topuri/cutie; opacitate -91%; grosimea um-98, alb CIE-155, PH-neutru, performanta atat pentru imprimante laser ink jet ,fax,cat si pentru imprimantele copiator

Număr anunț
DA26154845
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30197642-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.474,50 RON
Valoare atribuită
1.474,50 RON
Data publicării
18.08.2020 00:00
Data finalizării
20.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.474,50 RON

din 1.474,50 RON estimat