Atribuită Cumpărare directă

Aerviciul Intretinere Locala, Compartiment Spatii verzi a solicitat achizitia de servicii de reparatie motocoasa, conform deviz reparatie nr 6399

Număr anunț
DA26113011
Autoritate contractantă
ORASUL PUCIOASA (CUI 4280302)
Furnizor / câștigător
EX GALA CO SRL (CUI 13629275)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
763,45 RON
Valoare atribuită
763,45 RON
Data publicării
10.08.2020 00:00
Data finalizării
11.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

763,45 RON

din 763,45 RON estimat