Atribuită
Cumpărare directă
denumire um cantitate pret_unitar ROB COLT 1/2-1/2 BUC 2 18.065 RAC FLEX 1/2 BUC 4 7.145 SILICON SAN BUC 1 12.86 BATERIE LAV BUC 1 78.99 COT WC BUC 1 16.81 REZ WC BUC 1 102.52 RAC FLEX BUC 1 7.56 CAPAC WC BUC 1 32.77 MANUSI PROT BUC 2 9.75 CIZME BUC 1 31.93
- Număr anunț
- DA26107522
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
- Furnizor / câștigător
- JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 367,65 RON
- Valoare atribuită
- 367,65 RON
- Data publicării
- 10.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.