Atribuită Cumpărare directă

Scutec de unica folosinta pentru copii, cu greutatea intre 6-11 kg, invelis ce protejeaza impotriva scurgerilor, strat protector exterior, polimer superabsorbant, sistem sigur si usor de prindere. Ambalare cate 54 buc/pachet . mai putin

Număr anunț
DA26112755
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
Furnizor / câștigător
SANROTEX TRADING SRL (CUI 32163740)
Cod CPV
33751000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
724,74 RON
Valoare atribuită
724,74 RON
Data publicării
10.08.2020 00:00
Data finalizării
11.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

724,74 RON

din 724,74 RON estimat