Atribuită Cumpărare directă

Dezumidificator industrial - conform cerintelor caietului de sarcini anexat - 2 buc.

Număr anunț
DA26165661
Autoritate contractantă
Municipiul Galati (CUI 3814810)
Furnizor / câștigător
SOLDEC SRL (CUI 18226257)
Cod CPV
42113161-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.091,58 RON
Valoare atribuită
7.091,58 RON
Data publicării
19.08.2020 00:00
Data finalizării
20.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.091,58 RON

din 7.091,58 RON estimat