Atribuită
Cumpărare directă
*OFERTA SPECIALA / CEL MAI BUN PRET DIN SEAP ! Punga de colectare urina 2000ml sterila, capacitate 2000ml, cu valva pentru evacuare, cu marca CE, ambalata unitar, sterila, 200 buc/bax, cu marca CE ! Producatorul este certificat ISO. Societatea noastra este certificata ISO si este importatorul direct al acestui produs !Produsul are marcaj CE si este de foarte buna calitate.Pentru informatii suplimentare despre produse sau preturi, va rugam sa ne contactati pe tel. 0733.93.99.00,tel/fax : 0241.69.00.33 . Va multumim !
- Număr anunț
- DA26108272
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta al Judetului Timis (CUI 7446141)
- Furnizor / câștigător
- NOVITRADE SRL (CUI 15011423)
- Cod CPV
- 33141615-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 197,50 RON
- Valoare atribuită
- 197,50 RON
- Data publicării
- 10.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.